به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز دردسترس همه‌ی رایانه‌های شخصی قرار گرفت

مایکروسافت سرانجام موفق شد دانلود به‌روزرسانی اکتبر۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ را بدون مشکل برای همه‌ی رایانه‌های شخصی فراهم کند.

به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز دردسترس همه‌ی رایانه‌های شخصی قرار گرفت

مایکروسافت اشکالاتی را برطرف کرده که از نصب آخرین به‌روزرسانی برای برخی کاربران ویندوز مانع می‌شد. بعد از انتشار به‌روزرسانی ماه اکتبر، مشکل پاک‌شدن برخی از فایل‌ها این غول نرم‌افزاری را به بازنشر آن در ماه گذشته مجبور کرد. پس از آنکه نصب این به‌روزرسانی روی سیستم‌هایی با نرم‌افزار یا درایورهای ناسازگار با مشکل مواجه شد، مایکروسافت کوشید مطمئن شود همه‌ی رایانه‌های شخصی موفق می‌شوند آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ را دریافت کنند.

ناسازگاری با iCloud و نرم‌افزار امنیتی Trend Micro و وی‌پی‌ان‌ها برخی از اشکالاتی بودند که مایکروسافت به‌وضوح از آن‌ها در سایت پشتیبانی خود نام برده است؛ اما هم‌اکنون اعلام شده به‌روزرسانی اکتبر۲۰۱۸ ویندوز برای کاربرانی کاملا دردسترس است که به‌طور دستی گزینه‌ی «جست‌وجو برای به‌روزرسانی» را در منوی آپدیت ویندوز انتخاب می‌کنند. این بدان معنی است که احتمالا می‌توانید روی هر نوع رایانه‌ی شخصی به‌روزرسانی‌ها را جست‌وجو و بدون مشکل آپدیت اکتبر۲۰۱۸ را دریافت کنید.

درحال‌حاضر مایکروسافت پس از پشت‌سر گذراندن سالی پر از اشکالات متعدد، برنامه‌ریزی برای بهبود کیفیت ویندوز ۱۰ (Windows 10) را دنبال می‌کند. با اینکه ویندوز ۱۰ روی بیش از هفتصدمیلیون دستگاه با اجزا و درایورها و نرم‌افزارهای مختلف کار می‌کند، آزمودن عملکرد ویندوز فرایند مشکلی است. بدون شک این شرکت عظیم نرم‌افزاری در چند هفته‌ی گذشته روی برخی از این سناریو‌های پیچیده کار کرده تا موفق شود بدون اشکال آپدیت اخیر را برای همه‌ی رایانه‌ها ارائه دهد.

 

منبع : زومیت

Author: